savabode.lv

siris design bags

SIRIS DESIGN BAGS – Jaungada apņemšanās!

Sākoties 2019. gadam es sev apsolīju, ka šīs būs gads, kad mēģināšu piepildīt savas idejas. Tā arī radās pirmās somas un dzima zīmols SIRIS. Sāku ar dizaina un somu šūšanas plānu. Ieguvuvu pieredzi- pirmie modeļi bija liels izaicinājums, jo līdz šim šādā tehnikā nebija darīts  nekas līdzīgas. Es analizēju katru pabeigto produktu un fokusējos uz leitām, kuras būtu jāuzlabo. Es vienmēr tiecos uz to, lai pirmais produkts būtu akurāts, un visi pārējie – vēl labāk.
SIRIS ir apģērba un aksesuāru brends, bāzēts Latvijā, kuru atklājusi Laura Siksaliete 2019. gada Janvārī. Galvenais zīmola virziens ir somas – mugursomas, rokassomas, jostassomas un kosmētikas maki, taču, ik pa laikam SIRIS piedāvā arī dažādus apģērbus.
Laura saka: “No bērnības es zināju ko vēlos darīt, tādēļ apguvu drēbju dizianu, kas bija pirmais solis pretī mērķim. Es sāku veidot biznesa plānu, iepazinos ar Latvijas tirgu. Tāpat, apzināju dažādus un salīdzināju produktus – kādēļ mani produkti ir soli priekšā citiem ražotāju produktiem.Protams, materiālus izvēlējos prātīgi, sekojot līdzi tam kas ir aktuāli modes pasaulē. Šobrīd videi draudzīgi materiāli ir svarīgi un mēs to paturam prātā. Mūsu materiāli ir mākslīgā āda, vegānā āda kā galvenie somu materiāli. Es domāju, ka tā ir laba atlternatīva, jo tā ir ūdens necaurlaidīga, viegli kopjama, materiāls neizstaipās un neizbalē laika gaitā. Materiālu dzīves mūžš ir ilgi kalpojošs, tieši tāpēc arī daudz atpazīstamu zīmolu izmanto mākslīgo ādu somām un citiem aksesuāriem.”

SIRIS Design bags produkcija