savabode.lv

iepazīsti mūsu ražotājus

be-with clothing

“Be-with” ir inovatīvs dzīvesstila produkts, kas radīts Latvijā 2017. gada sākumā un kura ideja balstās zinātnisku pētījumu atklājumos.

SIRIS Design bags

SIRIS Design Bags ir apģērbu un aksesuāru zīmols, kas radies Latvijā 2019. gada janvārī. Zīmols specializējas somu šūšanā no mākslīgās ādas.

NORDIC LEMON

Nordic Lemon ir latviešu zīmols zīdaiņiem un bērniem, kuru dibinājušas divas mātes Santa un Keita. Mūsu iedvesma ir padarīt skaistus bioloģiskos produktus, kas piemēroti bērniem un ģimenēm, veicinot zaļu dzīvi pilsētas ikdienas džungļos.

OGA7 COSMETICS

OGA7 Cosmetics ir augstākās kvalitātes ķermeņa kopšanas kosmētika, produktu sastāvdaļas ir svaigas un 100% dabiskas, nesatur parabēnus, minerāleļļas, mākslīgus konservantus vai krāsvielas. Dr. I.Cinkmaņa pieredze ir tā, kas padara OGA7 Cosmetics ķermeņa kopšanas produktus unikālus.

KLIK PUZLES

KLIK Fraktālās puzles ir aizraujoša laika pavadīšanas iespēja gan maziem, gan pieaugušajiem. Puzles likšana ir treniņš prātam, atmiņai un iztēlei, kā arī attīsta sīko motoriku, koncentrēšanās spējas un precizitāti.

K.V. Meiere Handmade

K.V. Meiere Handmande nāk no Liepājas, un rada dažādas bērnu attīstošas rotaļlietas un aksesuārus. Radītas Karinas rokām, variet būt droši, ka katra rotaļlieta ir radīta ar lielu atbildības sajūtu un neizsakāmu prieku pret darbu.

PAPARDE CANDLES

Drēgnos rudeņos, bargās ziemās, vēlos vasaras saulrietos mūsu sirdis silda sveces. Sveces ar pievienoto vērtību. Pašu rokām izlolotas, apčubinātas, izmēģinātas entās’ tehnikas un atkostas nianses, te viņas ir -Paparde candles! Kas zem šī visa ir apakšā? Mērķtiecīgs, idejām un ambīcijām bagāts pāris, kas nebeidz eksperimentēt, plānot un realizēt jaunas idejas.

SILK MOOD

Iepazīsimies! Anda un Undīne, Silk Mood dibinātājas. Katra ar savu raksturu un odziņu. Mēs satikāmies, lai radītu izsmalcinātas kleitas, naktsveļas, aksesuārus tieši no dabīgā zīda. Lai elegants, pievilcīgs, vērtīgs, romantisks un īpašs noskaņojums ar Silk Mood!

ČUČI

ČuČi rada mazuļa ligzdiņas saldākam, ērtākam miedziņam gan no lina, gan kokvilnas auduma. ČuČi zīmola radītājas Undīnes roku darbs.

DALI HANDMADE

DaLi handmades ir zīmols radīts Latvijā, kas nodarbojas ar unikālu, gaumīgu ādas rotu un aksesuāru darināšanu. Sievišķība, maigums, individualitāte ir DaLi handmades rokraksts. Esmu Dana Liepa, DaLihandmades rotu darinātāja. Mana aizraušanās un sirdslieta ir auskari, tāpēc to klāsts ir plašs un idejas jauniem joprojām nebeidz pārsteigt.

BALANSA DĒLIS

SIA “Balansa dēlis” ir dibināts 2019.gada pavasarī un piedāvā saviem klientiem kvalitatīvus balansa dēļus divos izmēros un dažādos dizainos. Ikviens izgatavotais dēlis ir 100% roku darbs, kas veidots ar lielu mīlestību.

Baltic Music Box

Baltic Music Box ir brāļu Mārča un Viestura Izkalnu veidots uzņēmums, kurā mēs veidojam mūzikas kastītes, galveno uzsvaru liekot uz latviešu sirdsmīļām melodijām. Kastītes ir dizainētas un ražotas Latvijā mūsu pašu spēkiem.

PROUDBE

ProudBe ir ne tikai soma, kurā atrast sev visas ceļojumam nepieciešamās lietas. Tā var arī kalpot par ilgas sarunas tematu, jo tās dizainā ietverts gan valsts karogs, gan kontūra, gan īpaši raksti, ar kuriem lepojamies. Tādējādi tā ļauj ātri, vienkārši un ļoti precīzi parādīt savam jauniegūtajam draugam vietu, kur tieši pasaules kartē atrodas Tava dzimtene. Un, kas zina, varbūt tieši šī saruna par somu kalpos par sākumu ilgai un skaistai draudzībai.

DIPDAP

MGS FACTORY ir ģimenes uzņēmums, kas dibināts 2010.gadā un ražo sava zīmola DIP DAP rotaļlietas savā ražotnē Latvijā, skaistā pilsētā – Kuldīgā. MGS FACTORY radītās koka rotaļlietas DIP DAP, ir ne tikai aizraujošas un attīstību veicinošas bērniem, bet arī videi draudzīgas. DIP DAP koka rotaļlietās ir arī pārdomāts un estētisks dizains.

MOTHERS MOOD

Mothers Mood rada izteiksmīga dizaina grūtniecības un pēcdzemdību apģērbus sievietēm ar dzirkstošu personību! Mēs izmantojam dabīgus audumus, lai jūsu āda elpotu. Izvēloties audumus, mūsu galvenais kritērijs ir padarīt tos elastīgus, mīkstus un delikātus ādai. Lai tie stieptos gar augošo mazuļa bumbuli un nekairinātu ādu. Mēs nodrošinām, ka katrs produkts tiek saņemts kā dāvana, jo mēs vēlamies iepriecināt katru sievieti viņas īpašajā dzīves posmā!

KEMMERN

Kemmern produktu galvenā sastāvdaļa ir dziednieciskās Jaunķemeru dūņas no rehabilitācijas centra SIA "Sanare – KRC Jaunķemeri" un sērūdeņraža minerālūdens, kas iegūts Ķemeru Nacionālā parka teritorijā. Neviena sastāvdaļa vai gatavais produkts nav ticis testēts uz dzīvniekiem.

SILMACHY REMEDIES

Silmachy remedies ģimenes uzņēmums ir radies Baldonē, mežu un pļavu ieskautajās “Silmaču” mājās. Silmachy remedies mīl dabu un tās resursus. Mēs esam pārliecināti, ka mazāk ir vairāk.

ZABICRAFTS

Speciālas receptes, tīras sastāvdaļas un īpašas cenas. ZABi Crafts piedāvā dabīgu, Latvijā ražotu kosmētiku, kas ir 100% roku darbs.