savabode.lv

PAR MUMS

Mēs esam internetveikals www.savabode.lv Zemāk uzzini nedaudz par mūsu ideju, kā arī par mums pašiem.
Vienmēr ir bijis skaidrs, ka ir forši atbalstīt savus vietējos ražotājus. Un mēs noteikti vēlamies palīdzēt viņiem attīstīties. Bet bieži gadās, ka tas nemaz nav tik viegli izdarāms, jo lai arī mums šeit Latvijā ir neskaitāmi daudz foršu vietējo ražotāju, realitāte ir tāda, ka mēs par viņiem bieži vienkārši nezinām. Vēl no draugiem dažkārt taču mēdzam dzirdēt: ”Toreiz tirdziņā bija ļoti superīgi vietējie amatnieki, bet aizmirsu pajautāt kā viņus pēctam lai atrodu.”, vai arī ”Vienreiz facebookā redzēju reklāmu, kurā pārdeva tepat Latvijā taisītas bērnu spēles, bet aizmirsu viņus piefiksēt.”
 
Līdz ar to, mēs esam izveidojuši Latvijā plašāko vietējo ražotāju internetveikalu – www.savabode.lv
 
Pie mums ”savabode.lv” atradīsi tikai savus, vietējos ražotājus. Pie mums ir pieejamas tikai Latvijā radītas preces. Preču klāsts ir plašākais un daudzveidīgākais Latvijā. Atradīsi preces gan sev, gan ģimenei, mājai, dārzam, gan kādu interesantu dāvanu tuvajiem. Ļoti daudz no tā izcilā un foršā, ko cilvēki šeit Latvijā rada un ražo ir pieejams pie mums.
 
Ideja par šāda tipa internetveikalu mums jau bija laiciņu atpakaļ, taču tagad tā ir pārvērtusies par reālu, savu vietējo ražotāju internetveikalu. Lai ideja tiktu īstenota, un www.savabode.lv nonāktu līdz Jums, mums palīdzēja LIAA Liepājas biznesa inkubators. Par to arī liels paldies!
 
Atgriežoties pie tā, ka viss foršais, ko cilvēki šeit Latvijā rada un ražo ir pieejams pie mums – www.savabode.lv .. pieejams ir daudz, taču vienmēr vēlamies augt. Un tādēļ -Ja Tu zini ražotāju kuru mums vajadzētu uzrunāt, droši sazinies ar mums un iesaki. Mēs ļoti novērtēsim.
Paldies!
Savabode.lv komanda.