savabode.lv

OGA7 COSMETICS

Dr. I.Cinkmaņa pieredze ir tā, kas padara OGA7 Cosmetics ķermeņa kopšanas produktus unikālus. Visas sastāvdaļas ir augstākās kvalitātes, svaigas un 100% dabiskas, kā arī nevienā no mūsu produktiem nav parabēnu, minerāleļļu, mākslīgu konservantu vai krāsvielu. Mūsu produkti veicina jūsu skaistumu un labsajūtu, nevis kompromitē to, piedāvājot ilgtspējīgus risinājumus ar ilgtermiņa rezultātiem. Viena no OGA7 svarīgākajām vērtībām, kas izpaužas trīs atsevišķos vārdos ir BŪT PAR CILVĒKU.

Iepazīstieties – vadošais pētnieks un zinātņu doktors, docents Dr.sc.ing. Ingmārs Cinkmanis, mūsu nopietnākais komandas biedrs. Jau bērnībā Ingmāru aizrāva daba, kad viņš bieži vien bija atrodams pastaigājamies pa mežu, pētot katru puķi, sakni un augu. Apkārtējie brīnījās, kā gan viņš katru atpazīst un zina to nosaukumus.

Neuzskaitīsim visus zinātniskos rakstus, projektus un doktora darbus, kas bijuši Ingmāra pārziņā, tad būtu jāsaraksta grāmata, taču līdz krēmu veidošanai Ingmārs nonāca samērā vienkārši – vajadzības spiests. Kad sievai un bērniem nepalīdzēja veikalos nopērkamā produkcija, Ingmārs saprata, ka jārada pašam sava. Kā bioķīmiķis, viņš bija vīlies visu “ekoloģisko” un “dabīgo” produktu sastāvā, izlasot uz iepakojumiem ķīmiskas un pat kaitīgas sastāvdaļas. Tā nu viņš ķērās pie darba un izveidoja produktus, kas ir patiešām dabīgi un augstvērtīgi. Tā tika radīta Oga7 kosmētika – dabisks un efektīvs ādas kopšanas veids.

Ķermeņa kopšanas produktos ir tādas sastāvdaļas kā dzērveņu ogu ekstrakts, pieneņu sakņu/lapu ekstrakts, kartupeļu mizu ekstrakts, bišu vasks, avokādo eļļa, vīnogu kauliņu eļļa,
mārdadža eļļa, linsēklu eļļa, kokosriekstu eļļa un daudz citu sastāvdaļu.
Mēs ticam, kad runa ir par jūsu (un mūsu) ādu un veselību – jo mazāk noslēpumu, jo labāk.
Dr. Ingmārs Cinkmanis
PRODUKTU IDEJU UN RECEPŠU AUTORS

OGA7 Cosmetics produkcija