savabode.lv

NOTEIKUMI

NOTEIKUMI

Latvijas republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi).

DISTANCES LĪGUMS 

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs SAVABODE, SIA, Reģ. Nr. 40203285692, Vērgales iela 2-60, Liepāja LV-3414 un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

PĀRDEVĒJS APŅEMAS PĀRDOT UN PIEGĀDĀT PIRCĒJAM PRECES, ATBILSTOŠI PIRCĒJA PASŪTĪJUMAM. PIEGĀDES UN SAMAKSAS KĀRTĪBA

Pircējs veic preču pasūtīšanu www.savabode.lv, norādot pasūtamo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai  Pircējam uz e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta. Pēc apmaksas veikšanas Pircējam tiek nosūtīts apstiprinājuma e-pasts. 

Pārdevējs nodrošina pasūtījuma izsūtīšanu ar DPD kurjerpasta vai DPD pakomātu starpniecību 1-3 darba dienu laikā no apmaksas saņemšanas.

ATTEIKUMA TIESĪBAS

Pircējam ir tiesības attiekties no preces 14 kalendāro dienu laikā no saņemšanas brīža. Atteikuma tiesības iespējams pieteikt Atteikuma tiesību veidlapa un nosūtot to uz e-pastu  info@savabode.lvAbos gadījumos jānorāda pasūtījuma numurs.

Pircēja pienākums ir 3 dienu laikā pēc atteikuma pieteikuma nosūtīšanas atgriezt preci Pārdevējam. Pēc atteikuma tiesību pieteikuma klients ne vēlāk kā 3 dienu laikā iegādāto preci ar tās oriģinālo iepakojumu nosūta uz SAVABODE SIA Juridisko adresi Vērgales ielā 2-60, Liepājā, LV-3414. Preces atgriešanas izmaksas sedz klients.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”. Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Pēc atteikuma tiesību izmantošanas un pēc tam, kad Pārdevējs ir saņēmis atgriezto preci, kā arī ir pārbaudīts atgrieztās preces stāvoklis, pārdevējs 3 darba dienu laikā paziņo par naudas atmaksu vai par atteikumu atgriezt naudas līdzekļus par atgriezto preci, informējot Pircēju ar pamatotu lēmumu par šāda atteikuma piemērošanu.ja ir tāda nepiecieša