savabode.lv

Ko uzdāvināt tuvajiem svētkos?

Straujiem soļiem tuvojas svētku laiks! Lai svētku laikā nebūtu jāskraida un jādomā par to, ko lai uzdāvina tuvajiem, mēs esam parūpējušies! Zemāk atradīsiet vērtīgas dāvanas, kuras novērtēs gan to saņēmēji, gan vietējie ražotāji. Svētku laiks mums asociējās ar labiem darbiem, tādēļ aicinām uz tiem arī Jūs – sagatavojiet skaistas dāvanas tuvajiem, un to darot vienlaicīgi atbalstiet vietējos ražotājus.

Ko uzdāvināt mammai?

Ziemassvētki ir kopā būšanas laiks un skaidrs, ka lielākā dāvana ko mammai varam dot ir kopā pavadītais laiks. Lai arī mamma mūžam stāsta, ka dāvanas nevajag, jebkuram ir patīkami tās saņemt. Bet ko lai uzdāvina? Mēs esam piemeklējuši vietējos ražotājus pie kuriem atradīsi vērtīgu dāvanu mammas labsajūtai!

Skrubji, losjoni, sejas maskas, krēmi. Palutini mammu ar kādu no šiem izcilajiem produktiem.

Ko uzdāvināt tētim?

Tētim ir savi hobiji, un par tiem ir ļoti entuziastisks. Taču, ja meklē dāvanu, kura noderēs jebkuram vīrietim, tālāk par šo nav jāskatās – noderēs!

Ko uzdāvināt savam puisim/meitenei?

Savam mīļotajam cilvēkam vienmēr centīsieties pielikt visas pūles, jo vēlaties uzdāvināt dāvanu no sirds, ar domu. Tuvība, miers un priecīgs noskaņojums ir neatņemamas ziemassvētku sastāvdaļas. Un mums ir variants dāvanai, kura Jūs ar mīļoto satuvinās vēl vairāk! Iepazīsties – “be-with” ir moderns un ērts apģērbs, kas radīts pieskārieniem.

Ko uzdāvināt bērniem?

Ziemassvētkos pie eglītes ir sanācis dzirdēt bērna: “Atkal zeķes?” Lai arī noteikti zeķes ir ļoti noderīga dāvana, kuras vērtību ar katru gadu novērtējam arvien vairāk, bērnam nereti ir vilšanās par dāvanu, kura tam liekas nesaistoša. Kas bērna acīs radīs prieku par saņemto dāvanu? Mēs domājam, ka tās ir dāvanas, kuras gan bērnu nodarbina, gan piepilda viņa laimes hormonus. Piemēram, skrejritenis, vai kāda laba galda spēle. Zemāk atradīsi abus!

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *