savabode.lv

Esiet sveicināti!

Internetveikalā atradīsiet daudz un dažādus vietējos ražotājus un to piedāvāto produkciju. Veikala mērķis ir cilvēkiem paradīt un izcelt to, cik daudz un dažādu izcilu produktu tiek radīts šeit – Latvijā. Internetveikala preču klāsts pavisam noteikti ir atšķirīgs no pierastā ”tirdziņu” formāta piedāvātajām precēm.

“Savabode.lv” apmeklētājiem būs iespēja iegādāties gan Latvijas mērogos jau atpazīstamību guvušu ražotāju produktus, piemēram, ”OGA7 Cosmetics”, ”Nordic Lemon”, ”BeWith Clothing” kolekcijas, gan produktus no ražotājiem, kuri vēl nesen savas idejas un produktus attīstījuši dažādos LIAA inkubatoros, piemēram, bērnu attīstošo rotaļlietu autore ”K.V. Meiere Handmade” un citi.

Klientiem būs iespēja preces saņemt gan kādā no tuvākajiem pakomātiem, gan arī sev vēlamajā adresē. “Savabode.lv” paredz, ka preču piegāde klientiem ilgs no 5-7 dienām. Preces pēc iegādes būs iespējams atgriezt 14 dienu laikā, tādā veidā sniedzot klientiem lielāku drošības sajūtu gadījumā, ja prece tomēr neatbilst klienta iecerētajam.

”Mēs esam priecīgi, ka mums ir izdevies izveidot Latvijā radītu preču internetveikalu, jo mūsu mērķis ir apkārtējiem cilvēkiem parādīt to, ka Latvijā tiek radīti visdažādākie augstas kvalitātes produkti. Mums ir liels lepnums par mūsu pārstāvētājiem ražotājiem, un ar internetveikala palīdzību vēlamies tiem palīdzēt attīstīties, iegūt jaunus klientus un sasniegt pēc iespējas lielāku cilvēku auditoriju. Uzsveram, ka nemitīgi centīsimies produkcijas klāstu papildināt ar jauniem ražotājiem, sekot līdzi aktuālajam un nodrošināsim ērtu komunikāciju. Mēs esam par vietējo ražotāju atbalstīšanu, tāpēc aicinām to darīt arī jums – atbalstīsim vietējos kopā!” Tā internetveikala mērķus un prioritātes komentē Kārlis Pupils, savabode.lv vadītājs.

Tāpat “savabode.lv” vēl joprojām aicina vietējos ražotājus uz sadarbību – savas produkcijas izvietošanu www.savabode.lv produktu klāstā! Sīkākai informācijai rakstīt uz info@savabode.lv

Seko “savabode.lv” aktivitātēm:

Instagram – instagram.com/savabode.lv

Facebook – facebook.com/savabode

Piedāvātā produkcija – www.savabode.lv

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *